Shop

HomeNEONATOLOGJINEBIOLINA BABY BATH BODY & HAIR

NEBIOLINA BABY BATH BODY & HAIR

  • – Shampo-ja eshte krijuar per pastrimin delikat te lekures dhe skalpit te bebit tuaj.
  • – Veprimi pastrues eshte kryer nga nje agjent me origjine bimore bazuar ne Vajin e Ullirit Organik.
  • – Proteinat rrjedhin nga Orizi dhe ekstrakti I Tersheres Organike me vetite e saj mirenjohura embelsuese dhe dhe relaksuese ploteson formulen.
Categories: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NEBIOLINA BABY BATH BODY & HAIR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *